t

FAQ

Хто може зв’язатися з Lifeline Ukraine?

Lifeline Ukraine створена, в першу чергу, для підтримки ветеранів Збройних сил України. Але ми не збираємось запитувати кожного абонента про їх право на користування цією службою підтримки. Якщо вам потрібна допомога, ми тут для вас.

Чи буде ще хтось слухати мого дзвінка?

У деяких випадках наші консультанти лінії підтримки можуть попросити когось із своїх старших колег вислухати дзвінок, щоб запропонувати більше порад. Ніхто інший не зможе прослухати дзвінок з будь-якої причини. Наша мета – запропонувати підтримку найкращим чином, використовуючи всі ресурси в нашій команді

Чи будуть записані дзвінки?

Ні. У нас немає необхідності записувати будь-які дзвінки, навіть для навчальних цілей. Консультанти служби підтримки обмінюватимуться деталями певних дзвінків на анонімній основі з іншими членами команди, щоб ми могли найкращим чином вивчити наш досвід на своїх регулярних зустрічах. Ні в якому іншому випадку не можна ділитися деталями будь-якого дзвінка.

Як швидко ви відреагуєте?

Ми прагнемо негайно відповісти на всі дзвінки та повідомлення. У періоди, коли ми стикаємося з великою кількістю дзвінків, може виникнути коротке очікування, ми намагатимемося уникати затримок у відповіді на дзвінки, гарантуючи, що у нас є достатньо консультантів по лінії підтримки, які працюють у наданні допомоги у будь-який момент часу.

Про що я можу говорити?

Про що завгодно. Ми не просто тут, щоб допомогти людям, які зіткнулись із думками про суїцид, адже депресія та тривога приймають багато форм. Ми хочемо допомогти людям уникнути самогубства, пропонуючи першу емоційну допомогу, і ми готові допомогти людям у періоди емоційної кризи. Про що ви можете поговорити, залежить від того, про що вам потрібно поговорити.