dots

Куди спрямовані кошти, які LifelineUkraine отримує від своїх патронів?

13 червня 2023 р.

Зображення рук з підтримкою для LifeLine Ukraine

Куди спрямовані кошти, які LifelineUkraine отримує від своїх патронів?

13 червня 2023 р.

Куди спрямовані кошти, які LifelineUkraine отримує від своїх патронів?

Питання, яке цікавить кожного нашого донатора, що є цілком природнім та нормальним. Lifeline Ukraine спрямовує кошти на роботу гарячої лінії 7333 у першу чергу, але і це далеко не всі витрати. Більшість з них залишається осторонь, але про це ми поговоримо трохи згодом.

Отже, що мається на увазі під поняттям «робота гарячої лінії»? Для забезпечення цілодобової роботи сім днів на тиждень як у робочі, так і у вихідні чи святкові дні ми маємо найняти необхідну кількість людей.

Одна людина не може витримати ані 12 годин роботи, ані 24, і це очевидно. Тому наші спеціалісти працюють змінами. Одна зміна - це робота двох консультантів одночасно. Таким чином, в нашому штаті працюють 22 консультанти. При цьому ми потребуємо збільшення штату консультантів, адже кількість дзвінків зростає кожного місяця. Крім того, залишаються осторонь працівники нашого офісу: CEO, головна менеджерка проєкту, маркетинг-менеджерка, SMM-менеджерка та менеджерка з фандрайзингу.

Вони забезпечують роботу нашої організації в цілому, безперервну присутність у соцмережах, постійний контроль за якістю та звітності. Питання з витратами на штат в цілому ми розкрили, але крім того ми не торкнулися інших витрат, які так само є постійними для нас кожного місяця, це оренда офісу та таргету. Як і у кожної організації, вони є чималими. На жаль, донати або пожертви, що здійснюються на наші рахунки, не можуть покрити усіх витрат організації, вони навіть не покривають жодну з названих статей повністю. Тому паралельно ми залучаємо допомогу міжнародних організацій та бізнесу. Перші з них мають кінцевий строк придатності, як правило, мова йде про кілька місяців, що ускладнює планування, адже збільшення штату розцінюється як необґрунтований ризик, хоч це і є необхідністю на даний момент. Саме тому ми ставимо акцент на збільшенні ролі пожертв, лише завдяки їм ми можемо більш спокійно планувати збільшення штату консультантів Lifeline Ukraine без втрати якості наданих нами послуг.

Об’єднуйтесь до нас, ставайте нашими патронами на Патреоні

https://www.patreon.com/lifelineukraine/membership, адже наша організація допомагає кожному українцю витримати чи прожити увесь цей біль, який принесла з собою війна.