dots

Оголошення конкурсу на визначення тренера/тренерки/команди тренерів

15 листопада 2022 р.

Жінка-тренер проводить заняття

Оголошення конкурсу на визначення тренера/тренерки/команди тренерів

15 листопада 2022 р.

Оголошення конкурсу на визначення тренера/тренерки/команди тренерів для проведення навчання на тему особливостей надання психологічної допомоги та консультування постраждалим від сексуального насильства під час конфлікту.

БО «БФ Лінія життя України» (Lifeline Ukraine) в рамках грантової угоди з Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів/IREX для реалізації проекту «Надання кризової підтримки та психологічної допомоги постраждалому від війни населенню» оголошує конкурс на визначення тренера/тренерки для проведення навчання на тему особливостей надання психологічної допомоги та консультування постраждалим від сексуального насильства під час конфлікту для команди консультантів гарячої лінії Lifeline Ukraine 7333. До участі у конкурсі запрошуються фізичні особи-підприємці, які мають необхідний досвід та право надавати такі послуги.

Коротко про проєкт: Основною метою проекту є надання кризової підтримки та психологічної допомоги, особливо для сімей, які стали біженцями або внутрішньо переміщеними особами, зокрема дітей та їхніх опікунів, які мають заново будувати своє життя, шукати нові освітні можливості. Планом Проєкту передбачено проведення навчальних заходів для команди проєкту, зокрема навчання на тему особливостей надання психологічної допомоги та консультування постраждалим від сексуального насильства під час конфлікту Плануємо, що програма навчання передбачатиме вивчення психологічних аспектів та практичних інструментів надання допомоги постраждалим від СНПК, які звертаються на гарячу лінії для отримання послуг психологічної підтримки та кризового консультування. Проведення навчання планується протягом 2х повних дні на початку грудня 2022 Формат: онлайн. Кількість учасників/ниць: до 25 осіб. Команда консультантів/консультанток гарячої лінії Lifeline Ukraine 7333, які надають послуги кризового консультування з 2019 року.

Основні вимоги до учасників/ць тендеру:

  • Подання однієї заявки на проведення всього тренінгу.
  • Попередній досвід проведення тренінгів/навчальних курсів на тему роботи з СПК, з психологічним аспектом зокрема;
  • Володіння компетенціями у впровадженні чутливого підходу з гендерної рівності і соціальної інклюзії.
  • Володіння методиками активного навчання дорослої аудиторії онлайн. Пропозиція має містити: 1. загальну інформацію про надавача/надавачку послуг, контактні дані; 2. очікувану повну вартість послуг за один день тренінгу; 3. опис досвіду роботи (надати перелік організацій та контакти осіб, з якими співпрацювали та які можуть надати рекомендації); 4. диплом психолога; 5. резюме тренера//тренерки/команди тренерів, із зазначенням інформації щодо їх досвіду проведення навчань за тематикою конкурсу; 6. проєкт програми навчання (з коротким змістом тренінгу, описом підходів до проведення навчання та викладення матеріалу); 7. копії Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та витягу з реєстру платників єдиного податку.

Для участі у конкурсі потенційним надавачам/чкам послуг необхідно з 28 листопада до 18 грудня надіслати скан-копії своїх пропозицій на ел.пошту: 

anastasia@lifelineukraine.com (зазначивши в темі повідомлення «Пропозиція_тренер СНПК»).

Проведення навчання планується протягом 2х повних днів на початку грудня 2022.