dots

Результати діяльності гарячої лінії LifelineUkraine за липень 2023 року

15 серпня 2023 р.

Жінка приймає дзвінки по лінії LifeLine Ukraine

Результати діяльності гарячої лінії LifelineUkraine за липень 2023 року

15 серпня 2023 р.

Ми пишемо про війну та почуття українців доволі активно з початку повномасштабного вторгнення, і навіть по активності у соціальних медіа можемо зробити висновок, що українцям з часом стає лише важче.

Цілком логічно, правда? На нашому сайті та в соціальних мережах, ми активно пишемо про ПТСР, панічні атаки та тривожність, міфи, що пов‘язані з депресією, гостинг та багато іншого. Але незмінними болючими темами на даний момент залишаються теми про тривожність та депресію. За минулий місяць наші консультанти надали 3171 консультацію, з яких 2164 по телефону і 1007 в чатах у реальному часі. З прикрістю констатуємо, що найбільшу частку з цих дзвінків зпйняли питання щодо суїцидальних думок.

Тобто, не депресія чи тривожність як така, а наслідок цих станів - думки про самогубство. На жаль, до цього списку додалися переживання самотності, що також частково пояснюється депресією, а також об‘єктивними обставинами - втратою друзів через їхній виїзд з України або смерті. На фоні цих даних ми нагадуємо, що на головній сторінці нашого сайту ви знайдете посилання на авторський курс із розпізнання суїцидальних думок Подивіться його, це займе менше години часу.

Ми продовжуємо бути поруч у найважчі моменти.

Ми поруч 24/7.