dots

Обов'язок проявляти турботу

8 грудня 2022 р.

рукостискання

Обов'язок проявляти турботу

8 грудня 2022 р.

Тиждень з 9 по 13 грудня 2021 року був напруженим і важливим для команди Lifeline Ukraine. Ми запросили до Києва одного з провідних світових експертів у галузі запобігання самогубствам за допомогою операцій call-центру, доктора Ейпріл Натурал, щоб вона допомогла нам розвивати наші навички, оскільки ми продовжуємо вчитися на кращих міжнародних практиках.

Доктор Натурале має більш ніж 30-річний досвід роботи в цій галузі, і час, який вона витратила, допоміг команді ще більше розвинути свої здібності по виявленню та усуненню суїцидальних схильностей і багато чого іншого. Частина "більше" була про те, щоб ми подбали про включення в програму навчання модуль по догляду за собою.

Так, Lifeline Ukraine тут для того, щоб забезпечити турботу і комфорт абонентам. Але для того, щоб ми могли це робити, ми також повинні бути впевнені в собі.

Цей тренінг був надзвичайно важливий і відбувся в той час, коли ми відзначали два місяці з моменту початку нашої діяльності. Як сказав мені один з консультантів в команді перед початком тренінгу: "Тепер ми знаємо, які питання задавати " і " у нас є досвід різних ситуацій, які ми можемо задати допоможіть з", і ми часто залишалися враженими тим, як доктор Натурал змогла швидко і спокійно дати вичерпні відповіді на деякі питання, які ми їй задавали.

Без сумніву, Lifeline Ukraine знаходиться в кращому становищі, щоб мати можливість допомогти тим, хто дзвонить нам зараз, і Ейпріл тепер є частиною історії цієї організації, її уроки залишаться з нами на довгі роки і буквально допоможуть нам врятувати ще багато життів, оскільки ми продовжуємо нашу місію. Водночас, ми особисто краще підготовлені до того, щоб справлятися зі стресами і викликами, пов'язаними з нашою роботою.

Наш обов'язок піклуватися має дві сторони. Допомагати тим, хто потребує підтримки, хто телефонує за номером 7333, і нашим колегам, які приймають дзвінки.

Пол Найланд