dots

Повномасштабна війна в Україні триває 56 днів

8 December 2022

Повномасштабна війна в Україні триває 56 днів

8 December 2022

З 24 лютого наша гаряча лінія 7333 не припиняла свою роботу ні на добу. За цей час ми надали більше 2 тисяч консультацій нашим абонентам.

Ми отримуємо дзвінки з усієї України, тож чуємо про міста, де йдуть обстріли, про рідних, які в окупації, про важкі рішення виїзду за кордон, про панічні атаки від сирен та звуків літаків у небі.

Ми вдячні нашим партнерам Bifriends Worldwide, які в перші дні запропонували свою допомогу. Ми вдячні колегам з ERAN – лінії емоційної підтримки Ізраїлю, які консультують на 7333 з неділі по четвер з 16 до 19 години. Ми вдячні лінії емоційної підтримки Литви 1809, консультанти якої надають емоційну підтримку на 7333 у будні з 19 до 21, і з 12 до 15 у вихідні. Ці партнери і колеги допомагають нам надавати кризові консультації та емоційну підтримку для наших абонентів, надавати психологічну допомогу військовим, їх близьким та мирним жителям, постраждалим від війни”.

ERAN - Emotional First Aid by Telephone & Internet

„Jaunimo linija“ – 8 800 28888

Befrienders Worldwide | Emotional support to prevent suicide worldwide

Дякуємо, що підтримуєте нас та допомагаєте українцям бути незламними!

Друзі, ми також маємо до вас прохання. Наша українська мова чудова і ми шалено любимо її. Штатні консультанти і консультантки Lifeline Ukraine консультують виключно українською. Проте, добровольці, які допомагають нам, можуть мати обмежені знання української мови. Будь ласка, поставтеся з розумінням до цієї складної ситуації. Можливо допомогу вам або вашим близьким надали та нададуть ті, хто говорить російською. Але кожен, хто відповідає на дзвінок на нашій гарячій лінії 7333 має бажання допомогти!

Пам'ятайте, ми поряд з вами, на відстані одного дзвінка, цілодобово.

Слава Україні!