dots

Результати діяльності гарячої лінії LifelineUkraine за серпень 2023 року

14 вересня 2023 р.

Менеджер на гарячій лінії LifeLine Ukraine приймає дзвінки

Результати діяльності гарячої лінії LifelineUkraine за серпень 2023 року

14 вересня 2023 р.

Консультанти й консультантки гарячої лінії 7333 продовжують цілодобово надавати консультації телефоном і в текстовому режимі.

Загальні запити, з якими звертаються на гарячу лінію абоненти: суїцидальна поведінка та гострий суїцид, домашнє насильство та сімейні складності, тривога, самотність, депресія, ПТСР та складності адаптації, проблеми у відносинах та розлученні, запит на інформацію, є помилкові та мовчазні. Найчастіші запити – суїцидальна поведінка та гострий суїцид, тривога, втрата та горіння, запит на інформацію, проблеми у відносинах, самотність.

За звітний період серпня 2023 року надано 3102 консультації, 2182 з них через телефон, 920 в чатах реального часу

Всього за серпень 2023 в нашу систему надійшло більше ніж 5845 запитів про допомогу, з них 21,8% запитів на тему суїцидальної поведінки в абонентів та їх близьких з загальної кількості цільових якісних звернень, а це 2077 консультацій.

Тобто, ми змогли опрацювати 53% всього потоку потенційних консультацій. В серпні на зміні консультували 2 психологи більшу частину тижня, окрім п'ятниці, суботи та неділі з 19 вечора до 7 ранку. В ці періоди на зміні були одночасно по 3 психологи. В пріоритеті ми залишили телефонне консультування. При зверненні в чаті ми просимо зателефонувати, якщо запит не кризовий - направляємо на організації-партнерів. Вважаємо за потрібне повернутись до категорій якісні (цільові та нецільові) і неякісні/втрачені звернення.

Звернення поділяються на типи: цільові, нецільові та втрачені.

Втрачені або неякісні звернення – примітивно-розважальні, агресивні (один абонент може телефонувати 5 разів в стані алкогольного сп’яніння або з розважальною метою, як ми це маємо в ситуації з підлітками).

Цільове якісне – має тематику звернення, по ньому надається консультація певного виду (кризова, психологічна, інформаційна консультація або емоційна підтримка).

Нецільове – мовчазний, зірвався, помилковий. Ми не відносимо їх до неякісних, бо людина може передзвонити після нашої інформаційної консультації, зрозумівши з яких питань можна звернутись на лінію.

Це все завдяки вашим щедрим пожертвам.

Пам'ятайте, що ми поруч 24/7.

З турботою про вас, LifeLine Ukraine.