dots

Результати діяльності гарячої лінії Lifeline Ukraine за жовтень 2023 року

9 листопада 2023 р.

Менеджер на гарячій лінії LifeLine Ukraine приймає дзвінки та відписує в чаті в жовтні

Результати діяльності гарячої лінії Lifeline Ukraine за жовтень 2023 року

9 листопада 2023 р.

Традиційно звітуємо про діяльність гарячої лінії LifeLine Ukraine за жовтень. Наші консультанти та консультантки продовжують свою роботу 24/7, але нам і досі не вистачає ресурсів, щоб забезпечити надання послуг нашими фахівцями та фахівчинями.

Так за жовтень було опрацьовано лише 50,8% всього потоку потенційних консультацій. В пріоритеті залишається консультування через телефон за номером 7333 як найбільш ефективне при кризовому консультуванні (у порівнянні з текстовим) за нинішніх умов обмеженості ресурсів.

50,8% насправді є великою кількістю, це 3376 наданих консультацій, 2183 з яких через телефон і 1193 в чатах реального часу.

Для більшого охоплення нам необхідно збільшувати кількість годин роботи консультантів, що потребує більшого фінансування. Тим більше з часом потреба в психологічній підтримці і превенції розгортання суїцидальних станів прогнозовано зростатиме.

Ставши нашими патронами, Ви допоможете своїми внесками роботі лінії LifeLine Ukraine. Це дозволить нам мати спроможність надавати більшу кількість консультацій для кращого охоплення отриманих запитів.