dots

Як зробити пожертву Lifeline Ukraine?

25 травня 2023 р.

Рука кладе монету в ящик для пожертви Lifeline Ukraine

Як зробити пожертву Lifeline Ukraine?

25 травня 2023 р.

Щомісяця наші консультанти приймають дзвінки понад 5000 українців і вдень, і вночі, чергуючи змінами по 4-5 людей. Одна розмова може зайняти менше хвилини часу, а може і пів години. Ми ніколи не поспішаюємо і не тиснемо на людину, яка мала сміливість набрати наш номер.

Але нам потрібна допомога для продовження нашої діяльності. Якщо раніше за одну зміну працювало 3 консультантів, і цього вистачало, зараз ми працюємо у розширеному форматі. Тому ваша допомога надзвичайно важлива.

Допомогти нам можна двома шляхами: на PATREON або PayPal.

Другий варіант частіше обирають ті, хто проживає за кордоном, а перший розрахований більше для українців.

Зробити пожертву легко: на нашому офіційному сайті є кнопка «Пожертвувати» прямо на головній сторінці (якщо заходити на сайт з телефона, доведеться прокрутити вниз, а якщо з комп’ютера, кнопка доступна зверху).

Ця кнопка приведе вас на окрему сторінку з вибором варіантів донату. На Patreon, як донатор Lifeline Ukraine, ви будете отримувати кілька разів на тиждень історії реальних людей, яким допомогли наші консультанти, завдяки вашій підтримці. Також ми готуємо корисні статті, з посиланнями на різні ресурси про збереження психічного здоров‘я у цей надскладний час.

Зробити пожертву для Lifeline Ukraine - це справа не в один клік, але і наша діяльність - це цілодобова готовність допомогти тим, кому потрібно зрозуміти, як впоратись з усіма викликами долі. Зробити пожертву Lifeline Ukraine, стати нашим патроном, важливий крок, бо ми стоїмо у тилу, допомагаючи вистояти усім нам.