dots

Наша Діяльність

Дзвінок на гарячу лінію

Гаряча лінія

Наша основна діяльність полягає в наданні підтримки людям, які відчувають суїцидальні думки або емоційну кризу, через нашу гарячу лінію, яка доступна 24 години на добу і 7 днів на тиждень і є безкоштовним дзвінком від усіх основних операторів мобільного зв'язку в Україні, номер гарячої лінії 7333. З моменту початку роботи гарячої лінії в жовтні 2019 року Lifeline Ukraine допомогла абонентам, які потрапили в біду, більше 30 000 разів. З моменту повного вторгнення в Україну попит на нашу підтримку зріс майже втричі.

Схематичне зображення спілкування через чат

Підтримка через чат

Для людей, які вважають за краще писати, а не говорити, ми також надаємо підтримку через чат. Люди, які потребують допомоги, можуть зв'язатися з нами через функцію чату на нашому веб-сайті, через Facebook Messenger або через Telegram.

Схематичне зображення процесу мислення

Освіта з психічного здоров’я

Починаючи з 2021 року Lifeline Ukraine почала використовувати наш досвід у галузі запобігання самогубствам, пропонуючи проводити навчальні семінари для організацій, груп або компаній. Хоча всі наші семінари присвячені профілактиці самогубств, ми розробили ряд семінарів з дещо іншою спрямованістю, з яких люди можуть вибирати. На додаток до відвідування організацій на запрошення, ми також пропонуємо вебінари, які можуть відвідати всі бажаючі, і які рекламуються через наші сторінки в соціальних мережах.

Схематичне зображення онлайн навчання

Онлайн тренінг платформа

В даний час Lifeline Ukraine знаходиться в стадії розробки, незабаром у неї також з'явиться онлайн-інструмент для самостійного навчання, так що будь-хто, хто зацікавлений в тому, щоб навчитися визначати ознаки суїцидальних думок і як вести дискусію з людиною, що відчуває такі думки. Курс складається з інструкцій, деяких золотих правил запобігання самогубствам і включає три анімовані сценарії, які показують, як можуть розгортатися такі підтримуючі розмови. Подібні онлайн-курси виявилися дуже популярними у Великобританії та Північній Америці, і учасники курсу отримають сертифікат після закінчення навчання, що допоможе подальшому просуванню цього інструменту та підвищенню обізнаності про самогубства по всій країні з метою допомогти знизити рівень самогубств у країні.

Ви можете допомогти вже сьогодні

Кожен дзвінок і текст, на який ми відповідаємо, - це ще одне врятоване життя. Ваша підтримка може гарантувати, що ніхто не зіткнеться з найтемнішими моментами наодинці.

Договір-оферта.

Пожертвувати
Телефонуй зараз

7333

Цілодобово 24/7