dots

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Незалежно від того, скільки інформації тут подано, деякі питання завжди залишаться. Ми готові відповісти на всі Ваші питання. Однак, перш ніж звертатися до нас, ознайомтесь із наведеним нижче списком найпоширеніших питань.

Хто може зв’язатися з Lifeline Ukraine?
open arrow

Lifeline Ukraine створена, в першу чергу, для підтримки ветеранів АТО/ООС та членів їх родин. Але ми не збираємось запитувати кожного абонента про їх право на користування цією службою підтримки. Якщо вам потрібна допомога, ми тут для вас.

Чи буде ще хтось слухати мій дзвінок?
open arrow

У деяких випадках наші консультанти лінії підтримки можуть попросити когось із своїх старших колег вислухати дзвінок, щоб запропонувати більше порад. Ніхто інший не зможе прослухати дзвінок з будь-якої причини. Наша мета – запропонувати підтримку найкращим чином, використовуючи всі ресурси в нашій команді

Чи проводиться запис дзвінка?
open arrow

Ні. У нас немає необхідності записувати будь-які дзвінки, навіть для навчальних цілей. Консультанти служби підтримки обмінюватимуться деталями певних дзвінків на анонімній основі з іншими членами команди, щоб ми могли найкращим чином вивчити наш досвід на своїх регулярних зустрічах. Ні в якому іншому випадку не можна ділитися деталями будь-якого дзвінка.

Як швидко ви відреагуєте?
open arrow

Ми прагнемо негайно відповісти на всі дзвінки та повідомлення. У періоди, коли ми стикаємося з великою кількістю дзвінків, може виникнути коротке очікування, ми намагатимемося уникати затримок у відповіді на дзвінки, гарантуючи, що у нас є достатньо консультантів по лінії підтримки, які працюють у наданні допомоги у будь-який момент часу.

Про що я можу говорити?
open arrow

Про що завгодно. Ми не просто тут, щоб допомогти людям, які зіткнулись із думками про суїцид, адже депресія та тривога приймають багато форм. Ми хочемо допомогти людям уникнути самогубства, пропонуючи першу емоційну допомогу, і ми готові допомогти людям у періоди емоційної кризи. Про що ви можете поговорити, залежить від того, про що вам потрібно поговорити.

Якщо ви не знайшли відповіді на своє запитання, можете звернутись до нас тут:
ВИ МОЖЕТЕ НАПИСАТИ НАМ ТУТ
Ви можете допомогти вже сьогодні

Кожен дзвінок і текст, на який ми відповідаємо, - це ще одне врятоване життя. Ваша підтримка може гарантувати, що ніхто не зіткнеться з найтемнішими моментами наодинці.

Договір-оферта.

Пожертвувати
Телефонуй зараз

7333

Цілодобово 24/7