Абревіатура UNITY розшифровується як українська національна ідентичність через молодь. Як зрозуміло з назви, метою цього фінансування є охоплення молодих людей, які також особливо вразливі до суїцидальних думок. Хоча стало ясно, що до підтримки Lifeline Ukraine тепер мають доступ українці будь-якого походження, і як організація ми перейшли від розсилки повідомлень конкретним групам спільноти до будь-якої демографічної групи, яка, як ми знаємо з глобальних досліджень, має більш високий ризик покінчити життя самогубством, фінансування в рамках програми, яка спеціально спрямована на те, щоб допомогти молодим людям, було логічним прогресом.
На наступний рік фінансування надійшло від програми реінтеграції ветеранів, якою керує IREX. У той час як ми продовжували приділяти велику увагу обміну повідомленнями з цією спільнотою, під час Цього гранту стало очевидно, що підтримка від Lifeline Ukraine тепер затребувана українцями з усіх верств суспільства, незалежно від того, існує зв'язок з військовими чи ні. Як зазначив у той час керівник програми, "Ми дали вам цей грант, щоб допомогти ветеранам, і зрозуміло, що ви це робите, але той факт, що Ви допомагаєте багатьом іншим людям, також є додатковою цінністю для нас".
За цей період фінансування Lifeline Ukraine зміцнила свою репутацію безцінного національного ресурсу, оскільки обізнаність про наше існування поширювалася, а кількість дзвінків збільшувалася з кожним місяцем.
У червні 2019 року у партнерстві з Фондом Східної Європи ми отримали наш перший грант від Фонду безпеки та стабілізації конфліктів, керованого Посольством Сполученого Королівства в Україні. Цей грант дозволив нам негайно розпочати роботу за наймом команди, яка як і раніше становить кістяк Lifeline Ukraine. У той час у центрі уваги Lifeline Ukraine була робота зі скорочення випадків самогубств серед ветеранської спільноти України та можливість надавати емоційну підтримку членам їхніх сімей.
Цей грант також дозволив нам розпочати співпрацю з професійною командою з комунікацій, щоб розпочати роз'яснювальну роботу з інформування країни про те, що зараз існує Національна гаряча лінія запобігання самогубствам, і, зокрема, створити повідомлення для нашої цільової аудиторії. Крім того, грант надав кошти для залучення в Україну провідних експертів із запобігання самогубствам для навчання команди, ці експерти приїхали з Ізраїлю, Сполучених Штатів, Бельгії та Норвегії.
Грант покрив витрати на перший рік роботи Lifeline Ukraine.
Влітку 2021 року Lifeline Ukraine на короткий час була профінансована за рахунок невеликого гранту від Представництва Європейського Союзу в Україні.
У перші дні тотальної війни Росії в Україні американська БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ Americares, що спеціалізується на наданні допомоги в разі стихійних лих, зробила свою першу пожертву Lifeline Ukraine. Після цього ми розвинули наші відносини, і Americares забезпечила фінансування, щоб заповнити 3-місячний бюджетний розрив у забезпеченні заробітної плати нашої команди. Цей грант також покривав гонорари тренерам за роботу з командою в конкретних областях, які стають все більш помітним елементом нашої роботи, наприклад, консультування жертв сексуального насильства.
Щоб розширити можливості гарячої лінії і додати ще одного консультанта у зв'язку з різким зростанням попиту на нашу підтримку в результаті тотальної війни в Росії, програма ПРООН під назвою "Психологічна допомога жінкам і дівчаткам, постраждалим від війни" виділила грант. Цей грант означав, що у нас під рукою був фахівець, готовий допомогти поговорити з тими, хто щодня шукає емоційної підтримки.
Той факт, що нас фінансують такі відомі установи, демонструє, що Lifeline Ukraine дотримується найвищих стандартів прозорості, оскільки вимоги до звітності з усіма цими донорами, по праву, відповідають дуже суворим керівним принципам.
Lifeline Ukraine також залучила підтримку з боку приватних осіб, підприємств і посольств.
Ця підтримка почалася з пожертвування в розмірі 40 000 доларів від сім'ї, яка пережила важку втрату в результаті самогубства, а потім від групи компаній Winner, від власника, а потім і від читачів газети Kyiv Post, а також від посольств Австралії та Ірландії в Україні. Інші компанії також зробили пожертви Lifeline Ukraine в рамках різних ініціатив зі збору коштів.
На додаток до цього, приватні особи можуть допомогти підтримати нашу роботу, зробивши пожертви через PayPal або Patreon.
Лідія Цорний Матіашек Експерт по роботі з громадськими організаціями у різних сферах 11.04.1962 – 17.09.2020
Доктор Уляна Супрун була натхненником створення Lifeline Ukraine і була членом консультативної ради з 2019 по 2021 рік.
НІКО надав Lifeline Ukraine Будинок, пожертвувавши офісні приміщення з 2019 по 24.02.22.
Кожен дзвінок і текст, на який ми відповідаємо, - це ще одне врятоване життя. Ваша підтримка може гарантувати, що ніхто не зіткнеться з найтемнішими моментами наодинці.