dots

УПРАВЛІНСЬКА КОМАНДА

Пол Найланд

Пол Найланд

Засновник

Пол – бізнесмен, письменник та політичний коментатор. Його пристрасть до України походить з його причетності до революцій 2004/5 та 2013/4, його твори про Україну часто зосереджені на тому, щоб допомогти міжнародному співтовариству краще зрозуміти причини та передумови тривалої війни на Донбасі та в Україна загалом.

Анастасія Глазкова

Анастасія Глазкова

Головний Менеджер

Анастасія психологиня, кризова консультантка. Авторка розвиваючих ігрових методик для дорослих людей та співавторка книги для дітей «Батьки повертаються з війни» Останні 5 років працювала в проектах з консультування і підтримки вразливих груп населення. З вірою в можливості покращення психічного здоров’я і зцілення травм Анастасія адмініструє роботу гарячої лінії.

Наглядова рада

Карл Гесснер

Пан Гесснер є фінансовим директором Canham Consulting Limited, багатопрофільної консалтингової інженерної фірми, що базується в Норфолку, Великобританія. Його більш ніж 25-річний досвід роботи дипломованим бухгалтером в "Делойт" в кількох країнах, включаючи Україну, полягав у консультуванні сімейних та приватних підприємств, що працюють в секторах споживчих товарів, технологій і професійних послуг, що дало йому безцінний досвід і навички, які він зміг застосувати у своїй ролі фінансового директора і бізнес-консультанта. Він також є членом опікунської ради кількох благодійних організацій, у тому числі Lifeline Ukraine, що дозволяє йому виконувати свою мету - повертати гроші суспільству.

Доктор Сандер Койфман

Доктор Сандер Койфман є сертифікованим психіатром і головним медичним працівником Languages of Care. До цього він працював медичним директором з питань поведінкового здоров'я в Centene, WellCare та Emblem Health; медичним директором стаціонарної психіатрії для дорослих у лікарні округу Кінгс у Брукліні та директором Служби консультацій та зв'язку та програми лікування стійкої депресії в Нью-Йоркській методистській лікарні. Закінчив Нью-Йоркський університет та Медичний центр SUNY Downstate у Брукліні та пройшов психіатричну підготовку в лікарні Маунт-Сінай у Нью-Йорку. Він також працював президентом неприбуткової організації Disaster Psychiatry Outreach, що базується в Нью-Йорку. Він живе в Нью-Джерсі, у нас зі своєю сім'єю.

Валерія Палій

Докторка Валерія Палій має ступінь кандидата психологічних наук з клінічної психології. Вона працює як клінічний психолог у приватній практиці (Київ, Україна). Також має досвід як розробниця психологічних тестів та психодіагностка. Додатковою роботою для докторки Палій є читання лекцій для університетів та приватних компаній, дослідницька робота, а також проєктний менеджмент в сфері психічного здоров'я З 2020 року вона обіймає посаду президентки Національної психологічної асоціації.

Євген Дейнеко

Євген Дейнеко-засновник і керуючий партнер юридичної фірми EVER LEGAL. Він є юридичним експертом у галузі злиттів та поглинань, сталої енергетики та інфраструктури, а також прихильником безкоштовної практики в кожній юридичній установі.

team member picture team member picture team member picture team member picture
Ви можете допомогти вже сьогодні

Кожен дзвінок і текст, на який ми відповідаємо, - це ще одне врятоване життя. Ваша підтримка може гарантувати, що ніхто не зіткнеться з найтемнішими моментами наодинці.

Договір-оферта.

Пожертвувати
Телефонуй зараз

7333

Цілодобово 24/7