dots

УПРАВЛІНСЬКА КОМАНДА

person photo

Пол Найланд

Засновник

Пол – бізнесмен, письменник та політичний коментатор. Його пристрасть до України походить з його причетності до революцій 2004/5 та 2013/4, його твори про Україну часто зосереджені на тому, щоб допомогти міжнародному співтовариству краще зрозуміти причини та передумови тривалої війни на Донбасі та в Україна загалом.

person photo

Юлія Сергійко

Координаторка проекту

Юлія – координаторка проекту «Лінія Життя України». Має кількарічний досвід у адміністративній та закупівельній діяльності у благодійних фондах, таких проектах як OSCE, USAID, World Bank. Має декілька дипломів вищої освіти: ступінь магістра з перекладу англійської мови, з фінансів та психології. З натхненням і великим бажанням працює у проекті, щоб допомагати людям.

person photo

Анастасія Глазкова

Адміністраторка

Анастасія психологиня, кризова консультантка. Авторка розвиваючих ігрових методик для дорослих людей та співавторка книги для дітей «Батьки повертаються з війни» Останні 5 років працювала в проектах з консультування і підтримки вразливих груп населення. З вірою в можливості покращення психічного здоров’я і зцілення травм Анастасія адмініструє роботу гарячої лінії.

person photo

Юлія Моногарова

Фінансова менеджерка

Юлія Моногарова – фінансова менеджерка Благодійної організації «Лінія життя України». Має значний досвід роботи за напрямком бухгалтерського обліку та фінансового менеджменту в комерційній сфері, а також в інвестиційних проектах та грантах, що фінансуються Світовим Банком,в тому числі проектах направлених на підтримку тимчасово переміщених осіб та ветеранів, реінтеграцію тимчасово окупованих територій.

ДОРАДЧА РАДА
council board member photo

Наталія Яресько

Колишня міністерка фінансів України

council board member photo

Катерина Ющенко

Колишня перша леді України

council board member photo

Пітер Шмігель

Колишній генеральний директор компанії Lifeline Australia

council board member photo

Сергій Фоменко

Музикант і громадський активіст

council board member photo

Патриція Шморхум Гаврилисин Яресько

Має ступені в галузі психології, філантропіст

council board member photo

Уляна Супрун

Колишня міністерка охорони здоров'я України

team member picture team member picture team member picture team member picture
Ви можете допомогти вже сьогодні

Кожен дзвінок і текст, на який ми відповідаємо, - це ще одне врятоване життя. Ваша підтримка може гарантувати, що ніхто не зіткнеться з найтемнішими моментами наодинці.

Договір-оферта.

Пожертвувати
Телефонуй зараз

7333

Цілодобово 24/7