Управлінська команда

Пол Ніланд

засновник

Пол – бізнесмен, письменник та політичний коментатор. Його пристрасть до України походить з його причетності до революцій 2004/5 та 2013/4, його твори про Україну часто зосереджені на тому, щоб допомогти міжнародному співтовариству краще зрозуміти причини та передумови тривалої війни на Донбасі та в Україна загалом.

Інес Крістенсен

виконавча асистентка та координаторка проекту

Інесмає ступінь магістра в галузі зв’язків з громадськістю, управління та адміністрації. Вона вміє вирішувати проблеми, аналізувати, будувати стосунки та керувати.

Євгенія Граб

штатний психологічний консультант

Євгенія присвятила своє професійне життя тому, щоб допомагати іншим та постійно покращувати свої навички завдяки постійній професійній освіті та формуванню компетенцій.

Дорадча рада

Щоб забезпечити прозорість усіх процесів та переконатися, що Lifeline Ukraine  керується найвищими стандартами, керівна команда створила дорадчу раду, яка матиме повний доступ до наших операційних та фінансових даних, та надаватиме консультації щодо робочих практик, Дорадча рада складається з

Наталія Яресько

Колишня міністр фінансів України

Катерина Ющенко

Колишня перша леді України

 

 

Пітер Шмігель

Колишній генеральний директор компанії Lifeline Australia

Лідія Цорний Матіашек

Експерт по роботі з громадськими організаціями у різних сферах

Сергій Фоменко

Музикант і громадський активіст

Патриція Шморхум Гаврилисин

Філантропіст, має ступені в галузі психології

Ми вдячні цим видатним людям за цінний внесок у роботу Lifeline Ukraine, і ми дякуємо їм за те, що вони взяли на себе цю наглядову роль із любові до України та поваги до збройних сил України.

Телефонуй зараз

☎ 7333
Цілодобово
24/7