Управлінська команда

Пол Найланд

Пол Найланд

Засновник

Пол – бізнесмен, письменник та політичний коментатор. Його пристрасть до України походить з його причетності до революцій 2004/5 та 2013/4, його твори про Україну часто зосереджені на тому, щоб допомогти міжнародному співтовариству краще зрозуміти причини та передумови тривалої війни на Донбасі та в Україна загалом.

Юлія Моногарова

Юлія Моногарова

Фінансовий менеджер

Юлія Моногарова – фінансовий менеджер Благодійної організації «Лінія життя України».

Має значний досвід роботи за напрямком бухгалтерського обліку та фінансового менеджменту в комерційній сфері, а також в інвестиційних проектах та грантах, що фінансуються Світовим Банком,в тому числі проектах направлених на підтримку тимчасово переміщених осіб та ветеранів, реінтеграцію тимчасово окупованих територій.

Юлія Сергійко

Юлія Сергійко

Координатор проекту

Юлія Сергійко – координатор проекту «Лінія Життя України». Має кількарічний досвід у адміністративній та закупівельній діяльності у благодійних фондах, таких проектах як OSCE, USAID, World Bank.  Має декілька дипломів вищої освіти, на даний час здобуває ступінь магістра з психології, знання якої сприятиме глибшому розумінню аспекту роботи в команді «Лінія Життя України».

Анастасія Глазкова

Анастасія Глазкова

Адміністратор

Анастасія психологиня, кризова консультантка. Авторка розвиваючих ігрових методик для дорослих людей та співавторка книги для дітей «Батьки повертаються з війни»

Останні 5 років працювала в проектах з консультування і підтримки вразливих груп населення. З вірою в можливості покращення психічного здоров’я і зцілення травм Анастасія адмініструє роботу гарячої лінії.

Дорадча рада

Щоб забезпечити прозорість усіх процесів та переконатися, що Lifeline Ukraine  керується найвищими стандартами, керівна команда створила дорадчу раду, яка матиме повний доступ до наших операційних та фінансових даних, та надаватиме консультації щодо робочих практик, Дорадча рада складається з

Наталія Яресько

Колишня міністр фінансів України

Катерина Ющенко

Колишня перша леді України

 

 

Пітер Шмігель

Колишній генеральний директор компанії Lifeline Australia

Сергій Фоменко

Музикант і громадський активіст

Патриція Шморхум Гаврилисин

Філантропіст, має ступені в галузі психології

Уляна Супрун

Колишня міністр охорони здоров'я

Ми вдячні цим видатним людям за цінний внесок у роботу Lifeline Ukraine, і ми дякуємо їм за те, що вони взяли на себе цю наглядову роль із любові до України та поваги до збройних сил України.

Ви можете допомогти ветеранам вже сьогодні

Телефонуй зараз

☎ 7333
Цілодобово
24/7