Управлінська команда

Пол Ніланд

засновник

Пол – бізнесмен, письменник та політичний коментатор. Його пристрасть до України походить з його причетності до революцій 2004/5 та 2013/4, його твори про Україну часто зосереджені на тому, щоб допомогти міжнародному співтовариству краще зрозуміти причини та передумови тривалої війни на Донбасі та в Україна загалом.

Юлія Сергійко

виконавча асистентка та координаторка проекту

Юлія Сергійко – координатор та виконавча асистентка проекту «Лінія Життя України». Має кількарічний досвід у адміністративній та закупівельній діяльності у благодійних фондах, таких проектах як OSCE, USAID, World Bank.  Має декілька дипломів вищої освіти, на даний час здобуває ступінь магістра з психології, знання якої сприятиме глибшому розумінню аспекту роботи в команді «Лінія Життя України».

Валентина Савченко

штатний психологічний консультант

Валентина Савченко – психологічний консультант проекту «Лінія Життя України». Вона – ветеранка, психолог, лайф коуч. В проекті за покликом серця. Вважає його своєю місією разом з іншими членами команди “Lifeline Ukraine”оперативно та професійно надати допомогу тим побратимам та посестрам, які опинилися на межі між життям і смертю.

Дорадча рада

Щоб забезпечити прозорість усіх процесів та переконатися, що Lifeline Ukraine  керується найвищими стандартами, керівна команда створила дорадчу раду, яка матиме повний доступ до наших операційних та фінансових даних, та надаватиме консультації щодо робочих практик, Дорадча рада складається з

Наталія Яресько

Колишня міністр фінансів України

Катерина Ющенко

Колишня перша леді України

 

 

Пітер Шмігель

Колишній генеральний директор компанії Lifeline Australia

Лідія Цорний Матіашек

Експерт по роботі з громадськими організаціями у різних сферах

Сергій Фоменко

Музикант і громадський активіст

Патриція Шморхум Гаврилисин

Філантропіст, має ступені в галузі психології

Уляна Супрун

Колишня міністр охорони здоров'я

Ми вдячні цим видатним людям за цінний внесок у роботу Lifeline Ukraine, і ми дякуємо їм за те, що вони взяли на себе цю наглядову роль із любові до України та поваги до збройних сил України.

Ви можете допомогти ветеранам вже сьогодні

Телефонуй зараз

☎ 7333
Цілодобово
24/7